Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Z tylnym hamulcem

Odpowiednio dobrany kołowrotek jest kluczowym elementem wyposażenia każdego wędkarza. Oferowane przez nasz sklep wędkarski kołowrotki z tylnym hamulcem umożliwiają regulację oporu stawianego żyłce w momencie brania i transportowania zdobyczy. Takie rozwiązanie dostarcza nie tylko dodatkowych emocji, ale także chroni żyłkę przed uszkodzeniem i zerwaniem w przypadku dużego naprężenia. W sklepie wędkarskim Wedkowac.pl każdy początkujący lub zaawansowany wędkarz zgromadzi niezbędny sprzęt. Oferujemy również wysokiej jakość wędki, takie jak feedery, baty czy bolonki i wiele innych produktów.


KOŁOWROTEK FIUME FASTRUNNER 3000 RD BR
KOŁOWROTEK FIUME FASTRUNNER 4000 RD BR
KOŁOWROTEK MIKADO - SASORI 2005 RD
KOŁOWROTEK MIKADO - SASORI 3005 RD
Kołowrotek Mikado Hanta 2006 RD
Kołowrotek Mikado Witch 1006 RD
Kołowrotek Mikado Witch 2006 RD
KOŁOWROTEK MISTRALL ATRAX RD20 2+1BB
KOŁOWROTEK MISTRALL ATRAX RD30 2+1BB
KOŁOWROTEK MISTRALL ATRAX RD40 2+1BB
KOŁOWROTEK MISTRALL AVAS RD20
KOŁOWROTEK MISTRALL DIRON RD30 2BB
KOŁOWROTEK MISTRALL DIRON RD40 2BB
Kołowrotek Mistrall Energy Spin 4000 RD
Wyświetlanie 1 do 15 z 72 (5 stron)

Wysokiej jakości kołowrotki z tylnym hamulcem

Kołowrotki z tylnym hamulcem ze względu na swoje właściwości są często wykorzystywane przy połowie typu feeder, oraz w wędkarstwie spławikowym i spinningowym. Wykonane z odpowiednich materiałów wysokiej jakości zapewniają wygodę i komfort podczas użytkowania. Ponadto wykorzystane technologie związane z hamulcem tylnym zapewniają skuteczne wyciągnięcie zdobyczy z wody, bez zagrożenia zerwania żyłki.

Chcąc odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów oferujemy kołowrotki z tylnym hamulcem od renomowanych producentów, takich jak Shimano, Konger, Robinson, Okuma, Fiume, Mikado i Mistrall. Wszystkie produkty prezentują najwyższą jakość i gwarancję skuteczności oraz trwałości. W naszym bogatym asortymencie znajdują się także wędki karpiowe i pickery, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika wędkarstwa.