Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Z przednim hamulcem

Kołowrotki z przednim hamulcem są używane przez wielu wędkarzy do połowów drapieżników metodą spinningową, ale można za ich pomocą łowić także ryby spokojnego żeru, używając innych metod. Jak sama nazwa wskazuje, kołowrotki posiadają hamulec z przodu. Kołowrotek z przednim hamulcem różni się od tego z tylnym hamulcem umiejscowieniem mechanizmu hamującego szpulę - jest także stosunkowo mniejszy i w wielu przypadkach lżejszy.


Kołowrotek Abu Garcia CARABUS AG STX 2000
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal S 20 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal S 30 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal S 40 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal STX 20 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal STX 30 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal SX 20 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA Cardinal SX 30 FD
KOŁOWROTEK ABU GARCIA MAXPRO SP30
KOŁOWROTEK ABU GARCIA ORRA S 20
KOŁOWROTEK ABU GARCIA ORRA S 30
KOŁOWROTEK ABU GARCIA REVO S 20
KOŁOWROTEK ABU GARCIA REVO S 30 SPIN
KOŁOWROTEK ABU GARCIA REVO SX 20
KOŁOWROTEK ABU GARCIA REVO SX 30
Wyświetlanie 1 do 15 z 404 (27 stron)

Kołowrotki z przednim hamulcem w Wedkowac.pl

Wybór odpowiedniego kołowrotka z przednim hamulcem może odgrywać kluczową rolę w rozpoczęciu wędkarskiej przygody. Obecnie na rynku można znaleźć bardzo zróżnicowane kołowrotki wędkarskie - wybór zależy m.in. od obszaru łowienia,wagi i rodzaju przynęty oraz wielkości ryby, którą zamierzamy złapać. Kołowrotek głównie ma za zadanie odpowiednio hamować szpulę podczas walki z rybą aby nie doszło do zerwania żyłki lub plecionki. Wysokiej jakości kołowrotki z przednim hamulcem są więc niezbędnym sprzętem wędkarskim, w który powinni zaopatrzyć się zarówno amatorzy wędkarstwa, jak i doświadczeni pasjonaci.

W naszym sklepie wędkarskim oferujemy kołowrotki z przednim hamulcem od renomowanych producentów, takich jak m.in. Shimano, Daiwa, Abu Garcia, Ryobi, Penn, SPRO, Okuma, Dam, Mistral, Mikado i wielu innych. Wszystkie produkty gwarantują najwyższą jakość i spełnią nawet najwyższe wymagania. Naszym klientom oferujemy także profesjonalne wędki, takie jak: wędki karpiowe, pickery, bolonki, baty czy feedery.