Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki spinningowe

Wędki spinningowe należą do jednych z najpopularniejszych sprzętów przeznaczonych do łowienia drapieżników, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Oferujemy produkty takich marek jak Shimano, Mikado, Daiwa czy Okuma, dzięki którym polowanie na drapieżniki będzie równie relaksujące, co weekendowy wypad z przyjaciółmi, podczas którego można zapomnieć o wszystkich obowiązkach dnia codziennego. Dobre wędki spinningowe wyróżnia niewielka długość oraz kołowrotek z odpowiednią plecionką, przede wszystkim mniej rozciągliwą niż tradycyjna żyłka. Z naszą pomocą nie musisz się zastanawiać, która wędka spinningowa na szczupaka będzie najlepsza – doradzimy najlepiej jak tylko potrafimy!


Wyświetlanie 1 do 15 z 596 (40 stron)

Szeroki wybór dobrych wędek spinningowych

Nasz sklep wędkarski online to nie tylko zespół pasjonatów łowienia wędkami spinningowymi na szczupaka, ale przede wszystkim rozbudowany asortyment, dzięki czemu bez problemu znajdziesz najbardziej odpowiadający Tobie sprzęt. Do połowu ryb drapieżnych doskonale sprawdzą się zarówno wędki spinningowe Dragon, jak i Shimano czy Mikado i Westin, które wyróżnia ogromny wybór modeli dostosowanych do różnych gatunków drapieżników. 

Do wędki spinningowej z kołowrotkiem przydadzą się plecionki wędkarskie, ale sprawdź również feedery i wędki pickery – bez wątpienia mamy sprzęt na każdą okazję!