Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki feedery

Szukasz skutecznego sposobu na łowienie dużych ryb? Wędki feederowe ułatwiają wymagające wędkowanie gruntowe, dzięki zastosowaniu uniwersalnej metody drgającej szczytówki, która w odpowiednim momencie sygnalizuje branie. Do tego jednak niezbędny jest solidny sprzęt, dlatego oferujemy wędki feederowe tylko sprawdzonych producentów takich jak Shimano, Mikado, Mitchell czy Trabucco. Na rynku dostępne są wędziska o długości od 2,9 do 4,2 metrów, a istotnym kryterium doboru długości jest rodzaj łowiska. W przypadku cięższych koszyków lepiej sprawdzą się dłuższe i mocniejsze wędki feederowe – krótsze warto przeznaczyć na mniej wymagające warunki. Nasz sklep wędkarski online to idealne miejsce na tego typu zakupy!


Wyświetlanie 1 do 15 z 122 (9 stron)

Niezawodna skuteczność wędek feederów

Nie bez powodu wędki feedery są tak popularnym rozwiązaniem wśród rodzimych wędkarzy – zaczęto je stosować nie tylko na rzekach, ale również na wodach stojących. Wybierając wędzisko na wody płynące, warto jednak pamiętać o tym, by model był wyposażony w odpowiedni ciężar wyrzutowy, który sprawdzi się w silnym nurcie rzeki. Z tego względu należy szukać wytrzymałych feederów, które sprawdzą się w trudniejszych warunkach. 

W naszym sklepie znajdziesz również plecionki wędkarskie oraz wędki pickery – jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, który produkt wybrać, skontaktuj się z naszym doświadczonym w łowieniu ryb zespołem.