Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wahadłówki i błystki wahadłowe

Wahadłówki to przynęty znane amatorom wędkowania już od wieków. Idealnie sprawdzają się przy połowie ryb drapieżnych, takich jak okonie, pstrągi, bolenie, szczupaki, czy sandacze. Błystki wahadłowe wykonane są najczęściej z metalu i imitują wyglądem oraz zachowaniem niewielkie ryby - emitując wibracje, prowokują drapieżniki do ataku. Mają podobny wygląd, ale zupełnie odmienną zasadę działania niż obrotówki, wykonują jedynie ruchy oscylacyjne, nie obrotowe i generują dłuższe odblaski, różnią się również sposobem prowadzenia. Najczęściej występują w kolorze złotym lub srebrnym, dla lepszego odbicia światła, które idealnie naśladuje rybie łuski. Żaden szanujący się wędkarz spinningowy nie może się obejść bez dobrej jakości wahadłówki!


Szukaj w podkategoriach


Wyświetlanie 1 do 9 z 9 (1 stron)

Nie wahaj się z wyborem wahadłówki

Nasz sklep wędkarski oferuje szeroki wybór błystków wahadłowych, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz idealnej wahadłówki na szczupaka, wahadłówki na pstrąga, czy wahadłówki na okonia - na pewno dostaniesz u nas to czego szukasz, w tym między innymi

  • wahadłówki polsping
  • wahadłówki mikado
  • i nie tylko!

W naszej ofercie przynęt sztucznych nie zabrakło również obrotówek, posiadamy też woblery, błystki obrotowe, cykady i przynęty gumowe na każdą kieszeń. Ponadto zaopatrzysz się u nas w przynęty naturalne, wśród których znalazły się kulki proteinowe oraz pellety haczykowe.