Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wahadłówki i błystki wahadłowe

Wahadłówki to przynęty znane amatorom wędkowania już od wieków. Idealnie sprawdzają się przy połowie ryb drapieżnych, takich jak okonie, pstrągi, bolenie, szczupaki, czy sandacze. Błystki wahadłowe wykonane są najczęściej z metalu i imitują wyglądem oraz zachowaniem niewielkie ryby - emitując wibracje, prowokują drapieżniki do ataku. Mają podobny wygląd, ale zupełnie odmienną zasadę działania niż obrotówki, wykonują jedynie ruchy oscylacyjne, nie obrotowe i generują dłuższe odblaski, różnią się również sposobem prowadzenia. Najczęściej występują w kolorze złotym lub srebrnym, dla lepszego odbicia światła, które idealnie naśladuje rybie łuski. Żaden szanujący się wędkarz spinningowy nie może się obejść bez dobrej jakości wahadłówki!


Szukaj w podkategoriach


BŁYSTKA WAHADŁOWA MIKADO HAMMER 13G
Dam Fz Perch Spoon 7cm 17g Fire Perch Uv
Dam Fz Perch Spoon 7cm 17g Perch
Dam Fz Perch Spoon 9cm 36g Fire Perch Uv
Dam Fz Perch Spoon 9cm 36g Orange Perch Uv
Dam Fz Roach Spoon 7cm 17g Roach
Dam Fz Roach Spoon 7cm 17g Rudd
Dam Fz Roach Spoon 9cm 32g Roach
Dam Fz Roach Spoon 9cm 32g Rudd
Rapala X-Rap Scoop 14cm/68g Hot Tiger Pike
Rapala X-Rap Scoop 14cm/68g Live Roach
Rapala X-Rap Scoop 14cm/68g Scaled Roach
Wyświetlanie 1 do 15 z 17 (2 stron)

Nie wahaj się z wyborem wahadłówki

Nasz sklep wędkarski oferuje szeroki wybór błystków wahadłowych, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz idealnej wahadłówki na szczupaka, wahadłówki na pstrąga, czy wahadłówki na okonia - na pewno dostaniesz u nas to czego szukasz, w tym między innymi

  • wahadłówki polsping
  • wahadłówki mikado
  • i nie tylko!

W naszej ofercie przynęt sztucznych nie zabrakło również obrotówek, posiadamy też woblery, błystki obrotowe, cykady i przynęty gumowe na każdą kieszeń. Ponadto zaopatrzysz się u nas w przynęty naturalne, wśród których znalazły się kulki proteinowe oraz pellety haczykowe.