Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Przelotki szczytowe, przesuwne

W naszej ofercie znajdziesz przelotki szczytowe oraz przesuwne od najlepszych światowych producentów.
Dobór odpowiedniej przelotki jest niezwykle istotny, ponieważ pozwala ona na lepszą amortyzację wędki, rozkładając równomiernie obciążenie na całości wędziska podczas holowania zdobyczy. Przeważnie wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego, umożliwia swobodne przesuwanie się żyłki wędkarskiej wzdłuż wędziska od momentu rzutu, aż do samego holowania. Wśród dostępnych typów przelotek wędkarskich wyróżniamy szczytowe, omotkowane i przesuwne, a także rolkowe, przystosowane do wędek morskich. W naszej ofercie znajdziesz przelotki do wędki teleskopowej, zarówno szczytowe, jak i przesuwne, dzięki którym poprawisz komfort i wygodę podczas wędkowania. 


Szukaj w podkategoriach


Wyświetlanie 1 do 13 z 13 (1 stron)

Odlotowe przelotki do wędki

Decydując się na nasze przelotki przesuwne i szczytowe, stawiasz na najwyższą jakość wykonania i komfort użytkowania. Dostępne u nas przelotki Mikado są doceniane przez wędkarzy na całym świecie i idealnie sprawdzają się zarówno u profesjonalistów, jak i amatorów. Przelotki, które u nas znajdziesz:

  • są łatwe w montażu i użytkowaniu 
  • poprawiają amortyzację podczas wędkowania
  • są wykonane z wysokiej jakości materiałów 
  • są przyjazne dla portfela 

Przed wyruszeniem na wędkarską wyprawę, należy zabrać wędki! Najlepszy wybór czeka na ciebie właśnie u nas. Sklep wędkarski online wedkowac.pl wyposaży cię we wszystkie niezbędne akcesoria wędkarskie.