Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki podlodowe

Ze względu na specyfikę połowu, wędki podlodowe muszą być wytrzymałe i odporne na bardzo niskie temperatury – dzięki temu sprzęt posłuży Ci dłużej niż jeden sezon. Wybierając wędzisko, należy zwrócić uwagę również na rękojeść (powinna być antypoślizgowa), która zagwarantuje pewny i stabilny uchwyt podczas łowienia w trudnych warunkach. W naszym sklepie zamówisz wędki podlodowe sprawdzonych producentów – między innymi Mikado, Mistrall i Jaxon. Tym samym zyskujesz pewność, że sprzęt jest profesjonalnie wykonany, a przede wszystkim zgodnie z potrzebami środowiska wędkarzy. 


WĘDKA MIKADO ICE ROD B 50
Wędka Mikado Mormyschka 60cm
WĘDKA MIKADO RED UNDER ICE 60 CM
Wędka Mikado Winter Champion 60cm
WĘDKA PODLOD. MIKADO ALGOR 45CM S
WĘDKA PODLOD. MIKADO FIGOR-ICE DK 60CM
WĘDKA PODLOD. MIKADO GLACIAL 48CM S
WĘDKA PODLOD. MIKADO ICE MASTER 65CM
WĘDKA PODLODOWA - BEETLE ICE 62CM
WĘDKA PODLODOWA - FEATHER ICE 50CM
WĘDKA PODLODOWA - FREEZE ICE 60CM
WĘDKA PODLODOWA - FROST ICE 55CM
WĘDKA PODLODOWA - ICY FLOAT 50CM
Wyświetlanie 1 do 15 z 34 (3 stron)

Wytrzymała wędka podlodowa to komfort łowienia

W przypadku każdej wędki zachęcamy do zakupu modelu, który charakteryzuje się trwałością i precyzją wykonania – nie inaczej jest w przypadku wędek podlodowych, które są narażone na szczególnie trudne warunki. Trudno jednoznacznie wskazać, jaka długość wędziska będzie odpowiednia, ale uznaje się, że optymalna długość to 0,7-0,9 metra. W naszym sklepie znajdziesz również krótsze wędki podlodowe, ponieważ doskonale wiemy, że potrzeby wędkarzy są różne. Dodatkowym atutem wędzisk do połowu z przerębla jest stosunkowo niska cena. 

Pamiętaj jednak, że to nie wszystko, co oferujemy – w naszym asortymencie znajdują się również multiplikatory, kotwiczki wędkarskie, przynęty sztuczne oraz przynęty naturalne. Rozbudowaną ofertę tworzymy z myślą o wędkarzach, którzy chcą złożyć zamówienie w jednym sklepie. Jeżeli nie wiesz, którą wędkę podlodową wybrać, skontaktuj się z nami