Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Pellety haczykowe i zanętowe

Pellety haczykowe polecane są głównie do łowienia ryb spokojnego żeru metodą gruntową, karpiową oraz metodą feeder. Dostępne w naszym sklepie wędkarskim pellety haczykowe to gotowe przynęty przeznaczone do założenia na haczyk lub włos, najczęściej wyposażone w dziurkę. Mają inny skład i zapach niż pellety zanętowe — miękki pellet haczykowy charakteryzuje się intensywnym zapachem i bardziej tłustymi składnikami, w skład których wchodzi mniejsza lub większa zawartość oleju, ziaren, mączek czy protein. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości przynęty naturalne, takie jak dumbellsy i kulki proteinowe, które doskonale uzupełnią wyposażenie każdego wędkarza.


Szukaj w podkategoriach


LORPIO HARD PELLET 6 METHOD BASIC 25G
LORPIO HARD PELLET 6 METHOD CARP 25G
LORPIO HARD PELLET 8 METHOD CARP 25G
Meus  Hook Pellets Durus 8mm Halibut
Meus Hook Pellets Durus 12mm Halibut
Meus Hook Pellets Durus 12mm Kukurydza
Meus Hook Pellets Durus 12mm Truskawka
Meus Hook Pellets Durus 12mm Wanilia
Meus Hook Pellets Durus 8mm Czosnek
Meus Hook Pellets Durus 8mm Lemon shock
Meus Hook Pellets Durus 8mm Ochotka
Meus Hook Pellets Durus 8mm Piernik
Wyświetlanie 1 do 15 z 44 (3 stron)

Bogata oferta pelletów haczykowych dla wędkarzy

Odpowiednio dobrany pellet haczykowy doskonale zachęci do brania karpie, amury, liny oraz okazałe leszcze i karasie. Składniki przynęt zostały starannie dopracowane, zapewniając intensywny aromat i posmak. Szeroki wybór smaków i rozmiarów pozwala na dopasowanie do pożądanego gatunku ryby.

W sklepie Wedkowac.pl zgromadziliśmy wysokiej jakości pellety haczykowe od cenionych producentów, takich jak Lorpio i MEUS, które zostały specjalnie zapakowane, aby zapewnić maksymalną świeżość i zapobiec wysychaniu przynęt. Sprawdź także nasze sztuczne przynęty i błystki wahadłowe.