Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki morskie

Wędki morskie to wyjątkowo zróżnicowany sprzęt – inne wędziska sprawdzą się w przypadku połowu z łodzi lub kutra, inne zaś będą potrzebne do połowu z brzegu lub z nabrzeża portowego. Nic więc dziwnego, że tak często pojawia się pytanie, który sprzęt wybrać. Wędki morskie do połowu z plaży wymagają odpowiedniej długości rzutu, która zależy nie tylko od wędziska, ale również umiejętności wędkarza. Ich długość powinna osiągać maksymalnie 4 metry – wpływa to na utrzymanie żyłki nad wodą. Z kolei wędziska morskie do łowienia z kutra to dobrze wyważony sprzęt o długości do 2,7 metra, przystosowany do metody trollingowej. 


Wyświetlanie 1 do 15 z 28 (2 stron)

Wytrzymałe wędki morskie renomowanych producentów

Asortyment jest dla nas rzeczą ważną, dlatego oferujemy wędziska morskie uznanych przez wędkarzy producentów takich jak Shimano, Okuma, Mistrall czy Mikado. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od tego, czy wybierzesz sprzęt do połowu z plaży (wędka surfcastingowa) czy z kutra, otrzymasz porządną wędkę, odporną na działanie morskiej wody. W naszym sklepie znajdziesz również modele przystosowane do obu metod – producenci stale udoskonalają swoje wędki morskie. Jeżeli masz wątpliwości, które wędzisko sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej, skontaktuj się z nami. Zależy nam na tym, by połowy naszych klientów były udane!

Pamiętaj, żeby zamówić również inne przydatne akcesoria – w ofercie znajdziesz między innymi solidne plecionki, multiplikatoryprzynęty naturalne oraz echosondy.