Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki bolonki

Choć mniej popularne niż wędki karpiowe, wędki bolonki mają swoich zwolenników – sprawdzają się doskonale, gdy odległość docelowego miejsca łowienia jest dla tyczki zbyt daleka. Wymagają od wędkarzy bardziej zaawansowanych umiejętności, ale odwdzięczają się satysfakcją z połowu. Wędka bolonka jest dostępna w standardowych długościach od 4 do 8 metrach, przy czym najczęściej wybierane są wędki o długości 5 oraz 6 metrów. Powszechnie wykorzystywane do łowienia w rzekach, przy odpowiednich umiejętnościach wędkarza sprawdzą się również w zamkniętych w akwenach. Nasz sklep wędkarski to wędki bolonki renomowanych producentów takich jak Mikado czy Mistrall. Wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom!


WĘDKA LINEA EFFE ULTRASHOT 3,60M BOLOGNESE
WĘDKA LINEA EFFE ULTRASHOT BOLO MT.4,00
Wędka Mikado PRINCESS 400 up to 20 g
Wędka Mikado PRINCESS 500 up to 20 g
Wędka Mikado PRINCESS 600 up to 20 g
WĘDKA MIKADO X-PLODE N.G. BOLOGNESE 400CM
Wędka Mistrall Aqua Bolognese 500
Wędka Mistrall Aqua Bolognese 600
Wędka Mistrall Aqua Bolognese 700
Wyświetlanie 1 do 15 z 17 (2 stron)

Jak wybrać skuteczną wędkę bolonkę? 

Bolonki należą do wędek, które wymagają doświadczenia, ale o jednym warto pamiętać – wędka powinna być dłuższa o metr od głębokości łowiska. Dzięki temu swobodnie zarzucisz zestaw i będziesz w stanie go kontrolować. Wybierając sprzęt należy więc zwrócić uwagę na długość. W naszym sklepie dostępna jest wędka bolonka 5m, 6m oraz 7m, co pozwala bez problemu dostosować sprzęt do potrzeb. 

Wybierając wędki bolonki, zapewniasz sobie wiele wrażeń, ale w ofercie znajdziesz również wędki pickery. Nie zapomnij także zaopatrzyć się w plecionki wędkarskie!