Wędkować.pl - Sklep Wędkarski
Darmowa dostawa

Wędki baty, ulejówki

Baty należą do prostych wędzisk, co nie oznacza, że są nieskuteczne – doświadczenie i umiejętności potrafią zdziałać cuda, dlatego między innymi z tego sprzętu chętnie korzystają wyczynowcy. Jednak przede wszystkim kluczowe jest to, że łowienie na zawodach wymaga dużej precyzji i sprawnego działania. Wędki baty doskonale sprawdzają się w warunkach, w których liczy się szybka reakcja. Zakup bata pozwala również wykształcić odpowiednie odruchy u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędkarstwem. W naszym sklepie znajdziesz baty uznanych w branży producentów takich jak Fiume, Mikado czy Robinson. Możesz również liczyć na wsparcie naszego zespołu przy wyborze odpowiedniego sprzętu.


WĘDKA FIUME COIMBRA MT.5,00
WĘDKA FIUME COIMBRA MT.6,00
WĘDKA FIUME COIMBRA MT.7,00
WĘDKA FIUME FERRARA MT.5,00
WĘDKA FIUME FERRARA MT.6,00
WĘDKA FIUME FERRARA MT.7,00
Wędka Fiume Goverla Pole 600
WĘDKA LINEA EFFE CARBON POLE 5M/25G
Wędka Linea Effe Carbon Rapid Pole 500
Wędka Linea Effe Conquista Pole 500
Wędka Linea Effe Conquista Pole 8m
Wędka Linea Effe Delta Pole 500
Wyświetlanie 1 do 15 z 98 (7 stron)

Bezbłędnie skuteczny bat

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepszy bat nie pomoże przy braku szczęścia, ale nie od dzisiaj wiadomo, że szczęście wymaga nieco wsparcia. Nasz sklep wędkarski online to rozbudowany asortyment, dlatego bez problemu zamówisz bata 7m, 8m czy 6m – wszystko zależy od tego, jakiego sprzętu potrzebujesz. Na dobry początek wystarczy jednak bat o długości 4 lub 5 metrów, a czas na eksperymenty przyjdzie później. 

Pamiętaj jednak, że oferujemy również feedery, wędki pickery oraz plecionki wędkarskie – z nami skompletujesz niezbędny sprzęt i akcesoria!