• Kategorie
  • Szukaj
  • Pickery teleskopowe

Pickery teleskopowe

Pickery teleskopowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie przetransportować długiego wędziska. Mobilność jest dla wielu wędkarzy priorytetem, dlatego nie należy lekceważyć zalet kija teleskopowego. Oferujemy pickery teleskopowe Mistrall, dostępne w długości 2,7 metra lub 3 metry – jest to świetna propozycja uznanego w środowisku wędkarskim producenta. Choć możesz mieć obawy, że kije teleskopowe są mniej wytrzymałe od modeli składanych nasadowo, współczesna technologia umożliwia produkcję pickerów teleskopowych o satysfakcjonujących parametrach

Pickery teleskopowe to bezproblemowy transport

Pickery teleskopowe to rozwiązanie, które docenią osoby początkujące i wędkujące okazjonalnie, zmieniając często miejsce połowu – umożliwia efektywne łowienie, a jednocześnie nie sprawia problemów ze składaniem i przewożeniem sprzętu. Przy wyborze wędziska warto jednak zwrócić uwagę na akcję szczytówki, dzięki czemu wędka trafi dokładnie tam, gdzie chcesz. 

Oprócz pickerów teleskopowych, nasz asortyment obejmuje również rodpody do stabilnego ustawienia wędziska, kotwiczki wędkarskiebłystki obrotowewoblery i echosondy wędkarskie. Jeżeli nie masz pewności, co zamówić, skontaktuj się z naszym zespołem – wskażemy najlepsze rozwiązanie, sugerując się Twoimi potrzebami. Dzięki temu kupisz nie tylko odpowiedni picker teleskopowy, ale również elementy niezbędne do zestawu wędkarskiego.