• Kategorie
  • Szukaj
  • Mikado Jaws

Mikado Jaws

Główki Mikado Jaws to świetny wybór zbrojenia dla wielu połowów. Seria Classic to produkty uniwersalne – sprawdzą się na różnego rodzaju przynęty spinningowe. Główki wędkarskie Mikado Jaws są solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Duży wybór rozmiarów haków oraz gramatury sprawia, że nadają się zarówno do większych, jak i mniejszych ryb. Ponadto główki jigowe Mikado Jaws zostały dokładnie opisane, aby maksymalnie ułatwić wędkarzom znalezienie odpowiedniego zbrojenia. Nasz sklep wędkarski ma w ofercie szeroki wybór produktów, które przydadzą się na każdym wędkowaniu. Sprawdź dostępne artykuły i zamów z dostawą do domu już teraz! 
Główki jigowe Mikado Jaws – łatwe i wygodne wędkowanie

Główki Mikado Jaws cieszą się dużą popularnością wśród wędkarzy – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Są wytrzymałe, wyposażone w solidny hak oraz odpowiednio wyprofilowane. Połowy z ich użyciem to czysta przyjemność! W naszym sklepie zakupisz je w atrakcyjnej cenie. W ofercie mamy także:


Są to produkty najwyższej jakości, znanych i renomowanych producentów. Kompletując swój zestaw wędkarski, nie możesz o nich zapomnieć! Zamów już teraz i przygotuj się na wędkowanie!