• Kategorie
  • Szukaj
  • Karpiowe teleskopowe

Karpiowe teleskopowe

Łatwy transport i mała powierzchnia zajmowanego miejsca powodują, że wędki karpiowe teleskopowe doskonale sprawdzają się podczas podróży. Sprzęt działa jak teleskop — węższe elementy wędki wsuwają się w te szersze. Wędki karpiowe teleskopowe są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. W naszym sklepie wędkarskim posiadamy szereg modeli wędek od popularnych producentów oraz zarówno przynęty naturalne, jak i przynęty sztuczne, które doskonale uzupełnią wyposażenie każdego miłośnika wędkarstwa.

Teleskopowe wędki karpiowe do zadań specjalnych

Wędki teleskopowe ze względu na szereg zalet są często wybieranym sprzętem przez wędkarzy. Zapewniają dużą przewagę nad kolegami, ze względu na brak konieczności rozpinania zestawu przed składaniem. Jedyne co trzeba zrobić to zsunąć kij, nawinąć żyłkę i podczepić zestaw do przelotki lub uchwytu. Wędki karpiowe teleskopowe po rozłożeniu zwykle osiągają długość od 3,60 m do 3,90 m, jednak w swojej ofercie posiadamy także krótsze modele, o długości 3,30 m. 

W naszej szerokiej gamie produktów znajdują się najwyższej jakości wędki renomowanych marek, takich jak Mistrall czy Mikado, które cieszą się dużym gronem zadowolonych miłośników wędkarstwa. Sprawdź także multiplikatory i kotwiczki wędkarskie, które oferuje nasz sklep wędkarski — wybierz sprzęt, który sprosta Twoim wymaganiom i wzbogaci Twój wędkarski ekwipunek!