• Kategorie
  • Szukaj
  • Feedery teleskopowe

Feedery teleskopowe

Ryby często żerują na dnie lub w małej odległości od niego a dotarcie tam z zestawem spławikowym nie zawsze się udaje. Feedery teleskopowe to sprzęt, który doskonale sprawdzi się do takich zadań. Wędki feeder wyposażone są w drgającą szczytówkę, które dostarcza naszą przynętę na dno i w towarzystwie zanęty wabi ryby prosto do naszego haczyka. Branie ryby sygnalizowane jest poprzez czułą i elastyczną końcówkę wędki. Nasz sklep wędkarski oferuje wysokiej jakości feedery teleskopowe, doskonałe dla wielbicieli wędkarstwa.

Skuteczne i uniwersalne feedery teleskopowe

Wędki z drgającymi szczytówkami cieszą się dużym uznaniem wśród wędkarzy. Feedery teleskopowe są użyteczne w połowach różnych gatunków ryb — z ich pomocą można łowić ryby spokojnego żeru, karpie, karasie i wiele innych. Model składany znaczne ułatwi przechowywanie oraz transport wędki w razie podróży. Oferowane przez nasz sklep wędkarski feedery teleskopowe sprawdzą się na różnych rodzajach wód. 

Feedery teleskopowe z drgającą szczytówką to doskonała propozycja dla aktywnych wędkarzy oraz dla tych, którzy preferują spokojne łowienie. W naszym bogatym asortymencie zgromadziliśmy feedery teleskopowe od renomowanych producentów, takich jak Fiume, Mistrall czy Mikado o długościach 330 i 360 cm. W Wedkowac.pl oferujemy szeroką gamę produktów niezbędnych do wędkowania, wśród których można wyróżnić m.in.