• Kategorie
  • Szukaj
  • Dragon V-Point

Dragon V-Point

Główki jigowe marki Dragon to doskonałe zbrojenie na przynęty miękkie. Ze względu na ich duże zróżnicowanie sprawdzą się do połowu zarówno mniejszych, jak i większych ryb. Wystarczy odpowiednio dobrać je do panujących w wodzie warunków, a z pewnością zagwarantują udany połów. Główka jigowa Dragon V-Point to zbrojenie uniwersalne na różnego rodzaju przynęty spinningowe. Jest polecana dla profesjonalistów i amatorów. To produkt wytrzymały, ostry i bardzo dobrze wykonany, a ponadto dostępny w atrakcyjnej cenie. Nasz sklep wędkarski ma w ofercie wiele przydatnych urządzeń i akcesoriów. Sprawdź nasz bogaty asortyment i przygotuj się na kolejne wędkowanie już teraz!

Główka jigowa Dragon V-Point – na okonie, szczupaki i inne ryby drapieżne

Główka jigowa Dragon V-Point pozwala na wygodne uzbrojenie do wielu różnych połowów. Różne wielkości haków oraz gramatura od 3 do 35 g daje możliwość szerokiego zastosowania. Z pewnością sprawdzi się przy połowach okoni czy szczupaków. Do uzupełnienia zestawu wędkarskiego artykułami najwyższej jakości polecamy także:


Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Artykuły możesz zamówić wygodnie za pomocą kilku kliknięć z dostawą pod podany adres. Zobacz sam!