• Kategorie
 • Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 NOWOŚĆ 2021

Symbol: DEEPCH2

Zapewnij sobie jeszcze bardziej niezapomniane wrażenia podczas wędkowania dzięki doskonale czytelnej i niezwykle dokładnej echosondzie CHIRP+ 2 oraz aplikacji Fish Deeper™. Planuj, zapisuj i analizuj swoje wyprawy wędkarskie.

1599.00
szt. Do przechowalni
Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia .
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty z przedpłatą 0
Dostępność Dostępny

📞 Zamówienie telefoniczne: 517 015 031
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Zostaw telefon

Deeper Smart Sonar Chirp+ 2
Najbardziej zaawansowana echosonda

Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 -  DŁUŻSZY CZAS PRACY SONARU? MARKA DEEPER KORZYSTAJĄC Z NAJNOWSZYCH TECHNOLOGI OSIĄGNĘŁA JESZCZE WIĘKSZĄ MOC ECHOSONDY NOWEGO CHIRP+ 2. INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DO ŁOWIENIA- NAJBARDZIEJ POTĘŻNY SONAR BEZPRZEWODOWY JAKI STWORZYLIŚMY DO TEJ PORY.

Technologia ta, pierwotnie opracowana przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, od lat była do dyspozycji wędkarzy łowiących z łodzi, a my udostępniliśmy ją KAŻDEMU WĘDKARZOWI, aby mógł ją zabrać WSZĘDZIE i łowić w KAŻDEJ CHWILI. Teraz jest jeszcze bardziej wydajny dzięki niesamowitym funkcjom i dostępowi do map batymetrycznych. Łatwiej planuj swoje wyprawy wędkarskie dzięki danym dostępnym na dowolnym urządzeniu. Wędkuj przez wiele godzin, nie martwiąc się o ładowanie sonaru.


Niewiarygodna separacja celu i wyjątkowa dokładność na dużych głębokościach
Dzięki separacji celu na poziomie 1 cm będziesz w stanie z łatwością zlokalizować poszukiwane gatunki nawet w otoczeniu drobnicy, a także śledzić najmniejsze przynęty podczas pionowego jigowania. Urządzenie redukuje zakłócenia pochodzące z powierzchni oraz hałasy, dzięki czemu uzyskasz precyzyjne odczyty w bardzo płytkiej wodzie i zlokalizujesz ryby nawet 15 cm od powierzchni. Z drugiej strony, będziesz w stanie rozróżnić gatunki znajdujące się przy dnie nawet na głębokości 100m.

Niesamowity zasięg zarzucania i kompaktowy rozmiar
Zasięg zarzucania echosondy CHIRP+ 2 to aż 100 m. Oprócz tego urządzenie generuje własny sygnał Wi-Fi, co oznacza nie tylko stabilne połączenie z Twoim urządzeniem, ale także brak konieczności korzystania z mobilnego transferu danych. Co więcej, echosonda jest mała i lekka, więc bez problemu zmieści się w Twojej skrzynce wędkarskiej, a nawet kieszeni.

3 częstotliwości wiązki
Szybciej lokalizuj skupiska ryb, skanując obszar za pomocą wiązki o szerokim kącie 47° (100 kHz). Użyj wiązki o średnim kącie 20° (240 kHz), żeby zawęzić miejsce poszukiwania ryb. Namierzaj poszukiwane gatunki za pomocą bardzo szczegółowej wiązki o wąskim kącie 7° (675 kHz).

Wydajny, szybko ładujący się akumulator
Zapomnij o ładowaniu swojej echosondy CHIRP+ 2 i łów więcej dzięki wydajnemu akumulatorowi o czasie pracy do 15 godzin, który naładujesz do poziomu 100% w zaledwie 2 godziny.

Jedna echosonda na wszystkie pory roku i dla wszystkich technik wędkarskich
Wybierz się na ryby z echosondą Deeper CHIRP+ 2 bez względu na porę roku i niezależnie od techniki wędkarskiej. Łów w ciągu dnia lub nocą, zarzucaj echosondę z łodzi lub kajaka, zabierz ją ze sobą nawet na łowienie pod lodem.

Wędkowanie z kajaka i deski SUP – Echosondę Deeper CHIRP+ 2 zamontujesz na kajaku w kilka sekund – bez wiercenia, kabli czy baterii. Echosonda jest idealna do łowienia z deski SUP i bezproblemowo zmieści się w luku lub w skrzynce. Zastosuj metodę trollowania i mapuj teren lub zarzuć echosondę tam, gdzie trudno jest Ci dotrzeć.

Wędkowanie z łodzi – Doskonałe rozwiązanie dla małych łodzi. Zarzuć echosondę lub zastosuj metodę trollowania z pontonu, łódki lub pływadełka. Płyń z małą prędkością 3 km/h, żeby uzyskać dokładne odczyty lub zarzuć echosondę w trudno dostępne miejsca.

Wędkowanie pod lodem – Echosonda Deeper CHIRP+ 2 to urządzenie typu flasher, co oznacza, że możesz łatwo zmieniać przeręble bez konieczności używania przetworników lub przewodów. Wystarczy wywiercić otwór i zapuścić echosondę Deeper, aby zobaczyć moment, w którym poszukiwany przez Ciebie gatunek złapie przynętę.

Wędkowanie z brzegu – Zarzuć echosondę, ściągnij ją, i gotowe – zbierzesz wszystkie potrzebne dane. Lokalizuj ryby, znajduj obiecujące miejsca lub twórz mapy jezior, żeby mieć pełen obraz podwodnej sytuacji.

Inteligentne łowienie z aplikacją Fish Deeper™
Niezwykle szczegółowe i wyraźne wizualizacje. Odróżniaj ryby drapieżne od przynęty lub gatunki zamieszkujące dno od jego konturu.
Zobacz roślinność, strukturę, kontur ryb i dna oraz twardość i konsystencję dna. Sprawdzaj głębokość i temperaturę wody.
Oznaczaj swoje ulubione miejsca połowów, wodowania łódki, obozowiska, parkingi i inne ciekawe miejsca.
Rejestruj swoje połowy wraz z technikami, sprzętem oraz przynętami i wabikami, a także dodawaj zdjęcia i notatki.

 • Materiały: Obudowa z ABS, tytanowe wkładki
 • Kompatybilność: iOS od wersji 12.0 i Android od wersji 6.0 w górę
 • Typ echosondy: 3 częstotliwości CHIRP – wąski CHIRP 675 kHz (kąt stożka 7°), średni CHIRP 240 kHz (kąt stożka 20°), szeroki CHIRP 100 kHz (kąt stożka 47°)
 • Separacja celu: Wąski CHIRP 1 cm, średni CHIRP 2,4 cm, szeroki CHIRP 2,4 cm
 • Głębokość skanowania: 15 cm do 100 m
 • Szybkość skanowania: Do 15 odświeżeń na sekundę
 • Tryby echosondy: Standardowy, Wędkowanie z łodzi, Tryb wędkarstwa podlodowego, Tryb nadbrzeżny GPS
 • Czujnik temperatury: Zintegrowany czujnik temperatury (dokładność 0,2°C)
 • Temperatura pracy: -20°C do 40°C
 • GNSS (obsługiwane globalne systemy nawigacji satelitarnej): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
 • Czas pracy: GPS włączony do 6,5 godziny, GPS wyłączony do 8 godzin
 • Technologia ładowania: Szybkie ładowanie, 80% w 45 min., 100% w 75 min.
 • Akumulator wewnętrzny: Litowo-polimerowy, 3,8 V, 1300 mAh
 • Zasilacz (nie wchodzi w skład zestawu, zalecany): Wejście 110V/220V. Wyjście Micro USB, 5V 2A
 • Rodzaj połączenia: Wi-Fi
 • Zasięg połączenia: Stabilne połączenie do 100 m
 • Kolor: Pustynny piasek
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.